Dojazd

Kontakt
ul. Piaskowa 3, Gdynia, 81-012
Znajdź nas na

Klienci indywidualni

Indywidualna oferta

Butle gazowe GreenGas są przyjazne środowisku, wydajne i wielozadaniowe. Są łatwe w transporcie, dzięki czemu masz dostęp do czystej energii w każdej chwili i w dowolnym miejscu.
Co najważniejsze, kupując sprawdzoną, legalną butlę od GreenGas możesz mieć pewność, że jej użytkowanie będzie bezpieczne dla Ciebie i Twojej rodziny.

Gaz płynny umożliwi Ci codzienną pracę w kuchni w komfortowych warunkach.
Jego bezwonne spalanie niebieskim płomieniem ułatwi utrzymanie czystości i porządku w strefie gotowania.

Najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią wygodę i ciepło podczas zimowych miesięcy, jest ogrzewanie pomieszczeń gazem płynnym. Zapewnia on stałą temperaturę oraz możliwość dostosowania jej do własnych preferencji i upodobań.

Spotkania w gronie przyjaciół i rodziny połączone z grillowaniem to jeden z najbardziej popularnych sposobów spędzania wolnego czasu. Coraz większą popularnością cieszą się grille gazowe, z których korzystają zarówno Klienci indywidualni jak i profesjonaliści – szefowie kuchni, właściciele hoteli i restauracji, firmy cateringowe. Często spotyka się także przenośne grille gazowe, które można zabrać nawet na familijny piknik.
Grillowanie na grillu gazowym zasilanym gazem z butli GreenGas jest:

  • zdrowe – gaz zawarty w butlach GreenGas spala się czysto i nie wydziela szkodliwych toksyn
  • smaczne – potrawy uzyskują unikalny smak i zachowują swoje wartości odżywcze
  • proste – grill rozpala się bezproblemowo i jest łatwy do wyczyszczenia ekonomiczne

Dla miłośników caravaningu liczy się każdy kilogram! Dlatego też butla kompozytowa GreenGas light jest tak popularna wśród osób planujących wakacje z przyczepą.

Taka butla to zaledwie 15 kg, które dodatkowo obciąża Twoją przyczepę zamiast tradycyjnych 23 kg, a zabierając ze sobą dwie butle, zaoszczędzisz nawet do 16 kg!