Dojazd

Kontakt
ul. Piaskowa 3, Gdynia, 81-012
Znajdź nas na

Klienci biznesowi

Kompleksowa oferta

Butle GreenGas to gwarancja legalności, bezpieczeństwa użytkowania i jakości, a co za tym idzie niezawodności.
Z powodzeniem możesz je więc wykorzystywać wszędzie tam, gdzie potrzebujesz mobilnego, wydajnego i wielozadaniowego źródła energii.

Butle GreenGas to wypróbowane i pewne rozwiązanie do zasilania wózków widłowych na gaz w halach i na placach magazynowych. Wózki widłowe na gaz płynny znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, między innymi dzięki możliwości pracy w zamkniętych pomieszczeniach magazynowych o dużych rygorach czystości, również przez całą dobę.

 

Butle gazowe do wózków widłowych są wyposażone w specjalny zawór do poboru fazy ciekłej gazu płynnego. Został on opracowany w taki sposób, aby zapewnić maksymalne wykorzystanie gazu.

Butle do wózków widłowych w ofercie GreenGas wyznaczają nowe standardy jakości:

 

Jeszcze lepsza ochrona silnika wózka widłowego
Do każdego wózka widłowego dodawany jest nowy filtr zewnętrzny, co zapewnia jeszcze lepszą ochronę silnika wózka. Eliminuje się w ten sposób problemy związane z koniecznością częstej konserwacji pojazdów. Tym samym, korzystając z butli gazowej do wózków widłowych GreenGas, Klient oszczędza swój czas i pieniądze.

 

Płynna praca wózka widłowego w każdych warunkach
Butle do wózków widłowych napełniane są gazem płynnym najwyższej jakości o obniżonej zawartości siarki i związków stałych. Skład mieszanki gazowej, stosowanej w butlach gazowych zapewnia lepszą pracę wózka w okresie jesienno-zimowym, przy niższych temperaturach zewnętrznych.

 

Wózek widłowy – Komfort użytkowania
Stalowa powierzchnia butli pozwala na bezpieczne jej składowanie. Firma GreenGas zapewnia szkolenia z właściwego użytkowania butli gazowych dla operatorów wózków widłowych.

Gaz w butlach przez nas oferowanych może być używany w kuchniach, zarówno dla urządzeń stałych jak i przenośnych. Zapewniamy gaz propan lub propan butan w butlach różnej pojemności od 10 do 33 kg.

Butla GreenGas HoReCa to dedykowany produkt dla gastronomi. Zapewnia najwyższej jakości gaz propan, oraz szybkie i bezpieczne podłączenie dzięki zaworowi quick on. Butla jest także idealnym rozwiązaniem dla małych, mobilnych restauracji oferujących dania typu fast food. Dodatkowo doskonale sprawdza się w urządzeniach grzewczych takich jak promienniki gazowe. Podłączanie butli nigdy nie było tak proste i szybkie – trwa dosłownie kilka sekund i nie sprawia to żadnych trudności dla osoby podłączającej.

Butle gazowe mogą być używane m.in. do:

  • Budownictwa drogowego
  • Prac instalacyjnych
  • Prac dekarskich
  • Spawania i ciecia metali
  • Ogrzewanie hal i pomieszczeń
  • Osuszania pomieszczeń
  • Przy zgrzewaniu folii
  • gastronomii
  • I wielu innych

LPG znajduje zastosowanie także w laboratoriach dentystycznych, chemicznych oraz fizycznych jako źródło energii czy ciepła.