Dojazd

Kontakt
ul. Piaskowa 3, Gdynia, 81-012
Znajdź nas na

GreenGas

KOMPAKTOWA INSTALACJA GAZOWA – CIEPŁO W DOMU BEZ ZOBOWIĄZAŃ

Kompaktowe instalacje na butle gazowe 33 kg

 

Wybierz kompaktową instalację na butlę gazowe 33 kg i już dziś ciesz się rozwiązaniem, dzięki któremu połączysz kilka butli w jedną i unikniesz konieczności inwestowania w zbiornik gazowy. Nasze instalacje wycenimy i przygotujemy dla Ciebie indywidualnie, wybierając formę współpracy, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. To idealne wyjście dla wszystkich, którzy korzystają z urządzeń gazowych w swoich domach czy firmach.

 

 

 

Jak działa nasza instalacja na butle gazowe?

 

To prostsze niż myślisz. Instalacja to zestaw połączonych butli, który zapewni Ci stałe zasilanie gazem urządzeń gazowych. Całość połączona jest bezpośrednio z budynkiem, w którym znajduje się takie urządzenie, poprzez bardzo prosty system przyłączeniowy, nie wymagający żadnych przeróbek w domowej aparaturze gazowej. Dzięki temu, postawienie takiego kompaktu jest szybkie, a sama konstrukcja nie zajmuje dużo miejsca, co pozwala na zamontowanie jej w niewielkich ogrodach czy przydomowych działkach. 

 

Butle gazowe możemy dla Ciebie połączyć na kilka sposobów (jednorzędowo, dwurzędowo lub pojedynczo), cała instalacja zabezpieczona jest zaworem odcinającym i wyposażona w przełącznik, który automatycznie pozwala przejść na korzystanie z butli rezerwowych. Same butle napełnione są propanem, który można wykorzystywać nawet w bardzo niskich temperaturach.

Dlaczego wybrać instalację na butle gazowe 33 kg?

 

Dlatego, że jest to dla Ciebie oszczędność czasu, formalności, a przede wszystkim pieniędzy. Taka instalacja nie wymaga  projektu, odbioru i nadzoru UDT – wystarczy ją zamontować i od razu jest gotowa do wykorzystania. Jest to też tańsza alternatywa do budowy zbiorników gazowych przy budynkach. I to tańsza nie tylko na etapie wykonania, ale również eksploatacji. W przeciwieństwie do tego drugiego rozwiązania, kompaktowa instalacja na butle nie wymusza na Tobie żadnych zobowiązań co do zużycia gazu. W momencie, gdy butle się opróżnią, wystarczy kontakt z nami, a my wymienimy je na pełne.

 

Ile mogę zaoszczędzić w porównaniu z instalacją zbiornikową? 

 

Instalacje na butle gazowe są dużo bardziej opłacalne w porównaniu do zbiornikowych. Dzięki nim możesz oszczędzić przede wszystkim na:

 

  • dodatkowej dokumentacji (w tym mapce) – około 500 zł;
  • wylewce fundamentu pod zbiornik – około 400 zł;
  • opłatach skarbowych z tytułu zgłoszenia – około 100 zł;
  • opłatach za dzierżawę – pomiędzy 30 a 180 zł miesięcznie;
  • opłacie rocznej dla UDT – 125 zł.

 

A to nie wszystkie korzyści finansowe, które osiągniesz wybierając instalację na butle gazowe 33 kg. Przede wszystkim – koszty dostawy gazu są dużo niższe. Chodzi w końcu o dostarczenie do Ciebie kilku butli (od dwóch do pięciu), zamiast dużej objętości gazu płynnego, którym następnie trzeba jeszcze ten zbiornik napełnić. Ponadto, otrzymujesz możliwość większej kontroli wydatków na gaz i przejrzystego rozliczania za energię cieplną.

 

Dodajmy do tego jeszcze, że w przypadku instalacji na butle, jesteś właścicielem całego urządzenia, a za butle płacisz kaucję zwrotną, która w przypadku zakończenia współpracy wróci do Ciebie w całości.Umowa o współpracę podpisywana jest na czas nieokreślony z możliwością wypowiedzenia jej w każdej chwili.

Kompaktowa instalacja na butle gazowe 33 kg już dziś może być Twoja!

Nie czekaj i już dzis skontaktuj się z nam, w celu zamontowania instalacji na butle gazowe 33 kg. Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my przygotujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie i formę współpracy, tak abyś odczuł z niej realną i długookresową korzyść. Oszczędzaj czas oraz pieniądze i ciesz się z efektywnego i przyjaznego dla środowiska rozwiązania.

 

Napisz komentarz